Ośrodek Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Poronień Albadt zlokalizowany jest w Wodzisławiu Śląskim, Rybniku oraz Czerwionce. Oferuje on pełną i kompleksową opiekę ginekologiczną, która obejmuje pełny zakres badań diagnostycznych stosowaną w niepłodności oraz w poronieniach oraz kompletne leczenie z wszystkimi procedurami rozrodu wspomaganego.
 
Albadt jako ośrodek leczenia niepłodności i diagnostyki poronień funkcjonuje od roku 2006.
Do dyspozycji ośrodka pozostaje embriolog, genetyk, immunolog, urolog oraz psycholog.
Wieloletnie doświadczenie oraz pełna oferta w zakresie leczenia pozwala na pomoc pacjentom w większości przypadków.
 
W placówce posiadamy punkt laboratoryjny w którym wykonujemy badania andrologiczne, bakteriologiczne, immunologiczne oraz analizę krwi i moczu. Dodatkowo ośrodek dysponuje wydzieloną częścią do wykonywania procedur zabiegowych w niepłodności oraz w diagnostyce i leczeniu poronienia.
 
Ośrodek wyposażony jest w najnowszy sprzęt oraz aparaturę medyczną co pozwala na wykonywanie pełnej diagnostyki w niepłodności - wykluczamy schorzenia jajowodów, wady anatomiczne i czynnościowe  macicy, przeprowadzamy stymulację jajników wszystkimi protokołąmi- schematami, wykonujemy monitoring cyklu, inseminacje nasieniem męża, partnera oraz dawcy. Kwalifikujemy pacjentki do procedury in vitro, profesjonalnie i merytorycznie przygotowujemy partnerów do in vitro , przeprowadzamy stymulację i monitoring przed procedurą rozrodu wspomaganego. Punkcja jajników jak również embriotransfer wykonywana jest w Klinice Rozrodu Wspomaganego - Eurofertil w Ostrawie , której jestem współpracownikiem.

Moje wieloletnie doświadczenie poparte jest pracą w Klinice Perinatologii i Rozrodczości oraz Ginekologii w Zabrzu, pracą w Klinice Leczenia Niepłodności  w Opolu, również jako Ordynator Oddziału Ginekologii i Położnictwa w Wodzisławiu Śląskim (od 2004 do 2018 roku), od 2018 roku w Wielospecjalistycznym Szpitalu Położniczo - Ginekologicznym w Gliwicach (do obecnie) oraz od 1 sierpnia 2019 roku w Klinice InVitro ZiębaClinic w Katowicach.
 
Nabyte doświadczenie pozwala merytorycznie i skutecznie prowadzić z sukcesem ciąże po leczeniu niepłodności oraz ciąże wysokiego ryzyka zagrożone niebezpieczeństwem poronienia. Dodatkowo ośrodek specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu poronień w tym szczególnie poronień o podłożu immunologicznym. Wykonujemy pełną diagnostykę w tym schorzeniu umożliwiając wykrycie czynnika sprawczego wystąpienia poronienia, którego wyeliminowanie pozwala cieszyć się urodzeniem zdrowego dziecka.

Albadt specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu czynnika immunologicznego niepłodności oraz poronienia osiągając wysoką skuteczność dostrzeganą przez inne placówki medyczne oraz pacjentki. Z usług placówki w tym zakresie korzystają pacjentki z całego województwa śląskiego, ale także opolskiego oraz Czech. Współpracujemy z immunologami w Polsce i Czechach zapewniając pełną ofertę leczenia immunologicznego.
 
Personel lekarski placówki posiada 24 letnie doświadczenie w  diagnostyce i leczeniu niepłodności i posiada członkostwo w Polskim Towarzystwie Medycyny Rozrodu i Embriologii oraz Europejskim Towarzystwie Rozrodu Człowieka i Embriologii -ESHRE. Odbywał staże i szkolenia w zakresie rozrodczości , niepłodności w  kraju jak i za granicą. 
Ośrodek leczenia niepłodności i leczenia poronień

Wodzisław Śląski

Mały Rynek 1 (nad parkiem)

przyjmuję:
poniedziałek, środa, czwartek, piątek
rejestracja telefoniczna:
tel.: 601 088 609, 602 575 618

Ostrava - Vítkovice

EuroFertil
Závodní 2885 / 86

www.eurofertil.cz
tel.: 602 575 618

Wielospecjalistyczny Szpital w Gliwicach

Ginekologiczno-Położniczy
ul. Kościuszki 1

tel.: 602 575 618
Czynne: poniedziałek - piątek

Wodzisław Śląski - Mały Rynek 1,
pobieranie materiału 7:00 - 10:00, tel.: 601 088 609

Nasi partnerzy

Eurofertil AlbaDt Diagnostyka badania laboratoryjne Progenis